środa, 24 października 2012

Dekorowanie

Od dawna , jak sięgam pamięcią interesowałam się projektowaniem wnętrz. Miałam to szczęście spełnić marzenie i tworzyć swój własny dom. Mieszkamy w nim już kilka lat i myślę, że jest funcjonalny i wygodny.
Mimo to ciągle przechodzi małe metamorfozy. Uwielbiam zmiany, przemeblowania, dekorowanie.
Inną moją pasją jest ogród, który tworzę od początku sama. Kopię, pielę, sadzę... gdybym mogła całe dnie spędzałabym pracując w ogrodzie.
Moja jeszcze jedna miłość, to kwiaty, florystyka. Marzyłam o własnej kwiaciarni.
Kwiaty podmieszkują w moim domu, i te w doniczkach, i te zakupione w kwiaciarni, i te z ogrodu, i te zebrane na łące, polu.

                                                                   ********

Jednym słowem jestem kobietką z artystyczną duszą.
Szyję, maluję, rysuję,lepię, fotografuję.Tańczę,śpiewam / tylko dla siebie/. Urządzam, dekoruję.
Jestem zwykłą dziewczyną, posiadającą niezwykłą rodzinkę. Trzy skarby: jeden duży i dwa małe.
Cieszę się z każdego dnia i ciągle marzę, marzę o czymś nowym. Marzenia są moją inspiracją.
Jestem tutaj , spełniam swoje marzenie. Jestem tutaj , bo chcę się z Tobą podzielić moimi marzeniami. Bardzo chciałabym aby mój blog był inspiracją dla Ciebie, i dla Ciebie , i dla Was.

1 komentarz:

  1. Jesteś moją pokrewną duszą... ja również uwielbiam i robię dokładnie to co Ty! Kwiaciarnia niespełnione marzenie? - może kiedyś się nam uda;) Kwiatki tak jak Ty od tych sklepowych, aż po te z łąki, ogród od wschodu słońca, aż po późne godziny! Malowanie, rysowanie, fotografia, śpiewać i tańczyć też lubię, ale jak nikt nie patrzy;) Szydełkować nauczyła mnie mama, ale dobrze pamięta również śp. Babcię która często siedziała z drutami:)))
    Cieszę się że natknęłam się na Twojego bloga, bo jest wspaniałym miejscem inspiracji i odzwierciedleniem moich jeszcze niespełnionych marzeń... mam nadzieję, że pozwolisz mi inspirować się Twoim domem do stworzenie mojego?:)
    Pozdrawiam serdecznie!!!

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję za odwiedziny i komentarze, jest mi bardzo miło, że jesteście tutaj razem ze mną. ♥